Jesteś tutaj

Media o nas

AB Port: Multiagenci wkrótce będą górą

Pięć lat temu agentów wyłącznych było prawie o połowę więcej niż multiagentów. Z danych opublikowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego za 2014 r. wynika, że przewaga ta zmalała do 10%.  Bartosz Salwiński, współwłaściciel warszawskiej firmy pośrednictwa ubezpieczeniowego AB Port uważa, że już wkrótce liczba multiagentów przekroczy liczbę agentów wyłącznych – czytamy w Gazecie Ubezpieczeniowej. 

AB Port: Dynamiczny rozwój w I półroczu

Pierwsze półrocze tego roku było okresem najbardziej dynamicznego rozwoju w historii AB Port – warszawskiej firmy pośrednictwa ubezpieczeniowego – czytamy w Gazecie Ubezpieczeniowej.

Przez sześć miesięcy 2015 r. za pośrednictwem AB Port zostało zawartych 26,2 tys. umów ubezpieczenia. Pośrednik ulokował w towarzystwach ubezpieczeń 10,5 mln zł składek, notując 12% wzrost sprzedaży.

 

MCI uwierzyło w polisy

Warszawski pośrednik ubezpieczeniowy AB Port znalazł partnera, który pomoże mu w rozwoju porównywarki internetowej mFind – informuje Puls Biznesu.

Stworzona przez AB Port porównywarka ubezpieczeniowa mFind posiada dwie unikatowe funkcje. Z jednej strony ma być platformą, która ma pomóc klientom indywidualnym w zakupie najtańszej polisy. Z drugiej – narzędziem wspomagającym sprzedaż, skierowanym do mniejszych pośredników ubezpieczeniowych.

 

Multiagencje rozwijają sieci

W oddziale, w internecie, ale także przez telefon. Polisę kupisz, jak i gdzie chcesz – pisze Rzeczpospolita. 

Towarzystwa ubezpieczeniowe stawiają na multikanałowość w sprzedaży swoich produktów. Ważną pozycję stanowią tu multiagencje, które są coraz bardziej doceniane także przez klientów. Dysponują one szeroką ofertą różnych ubezpieczycieli, a co ważniejsze – są w stanie porównać ją dla klienta i dobrać najbardziej dopasowany do niego produkt.

 

Subscribe to RSS - Media o nas