Jesteś tutaj

Porady

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych w AB Port

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W AB PORT


Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem Twoich danych osobowych jest AB Port A. Żuliński B. Salwiński Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Widawskiej 27/103 w Warszawie 01-493.

Kontakt: e-mail: kontakt@abport.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.abport.com.pl, tel. +48 22 638 2000 lub pisemnie na adres naszej siedziby.

OC w życiu prywatnym – najlepsza polisa na ferie

Ferie to czas wzmożonej aktywności, zwłaszcza sportowej i rekreacyjnej, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przezorni rodzice, przewidując skutki ewentualnych przykrych zdarzeń, sięgają po rozmaite ubezpieczenia: bagażu, NNW, sprzętu czy pakiety turystyczne. To właśnie im poświęca się najwięcej uwagi w tym okresie. Niewiele natomiast mówi się o polisach, które mogą okazać się najbardziej pomocne na stoku, na wycieczce czy w hotelu. To ubezpieczenia OC w życiu prywatnym. 

 

5 faktów nt. autocasco, o których większość kierowców może nie wiedzieć

Zaledwie jeden na cztery pojazdy w Polsce jest objęty ubezpieczeniem autocasco. Trzech na czterech zmotoryzowanych, nie może zatem liczyć na naprawę swojego auta z ubezpieczenia, jeśli będą sprawcami kolizji. Ochrona na wypadek tego rodzaju zdarzeń to jednak tylko jedna z wielu korzyści, jakie daje polisa AC. 

 

Strony

Subscribe to RSS - Porady