Jesteś tutaj

Nagrody i wyróżnienia

WARTA 2015

Dyplom dla AB Port za znakomite wyniki sprzedaży w 2014 roku.

ERGO HESTIA 2015 Segment B

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński. Największa Agencja Ergo Hestii w 2014

ERGO HESTIA 2015 Segment C

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński. Największa Agencja Ergo Hestii w 2014

LIBERTY ELITE CLUB 2014

Certifikat dla AB Port. Przynależność do grona najlepszych agentów Liberty Ubezpieczenia.
 

WARTA SUPERBRANDS 2013

Dla AB Port za bardzo dobre wyniki sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych.
 

WARTA 2013

Dla AB Port za wybitne wyniki sprzedaży ubezpieczeń.

ERGO HESTIA 2014

XIV Liga Mistrzów BERLIN 2014 - Dyplom dla AB Port  Bartosz Salwiński Artur Żuliński za znaczący wkład w rozwój Grupy Ergo Hestia.

PROAMA 2014

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za bardzo dobre wyniki w sprzedaży ubezpieczeń majątkowych.

ERGO HESTIA 2013

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za zajęcie 1 miejsca w kategorii największa agencja Ergo Hestii.

Warta TOP Partner 2012

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński  w podziękowaniu za partnerstwo, profesjonalizm we współpracy i zaangażowanie w budowanie mocnej pozycji TUiR Warta S.A. na polskim rynku ubezpieczeń. 

ERGO HESTIA 2012

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za zajęcie III miejsca w ogólnopolskiej promocji "kwotomat".

Warta

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za osiągnięte wyniki w ramach konkursu dla Agentów TUiR Warta S.A. w okresie styczeń - marzec 2012 roku.

Warta

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za bardzo dobre wyniki w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych w 2011 roku.

PTU

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński w podziękowaniu za osiągnięcie największego przypisku składki w 2011 roku.

 

Warta TOP Partner 2011

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za wkład w budowanie wyniku sprzedażowego, pozycji rynkowej TUIR "WARTA" S.A. - Top Partner 2011

Warta

Dyplom dla AB Port Bartosza Salwiński Artur Żuliński za sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych 2011 roku.

 

Polski Związek Motorowy TU - PZM

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za osiągnięcie bardzo dobrych wyników sprzedaży ubezpieczeń PZM TU w 2010 roku.

ERGO HESTIA

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za zajęcie II miejsca w kategorii Kluczowa Multiagencja Ergo Hestia 2010 r.

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za zajęcie III miejsca w konkursie na sprzedaż pakietowych ubezpieczeń domów i mieszkań PTU "Nowa Alfa", w kategorii "agent wieloosobowy".

Warta

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński w dowód uznania za wspaniałe wyniki sprzedażowe w ramach kampanii ubezpieczeń komunikacyjnych Warta w okresie IV-VIII 2010r.
Włochy, Siena 2010 roku

InterRisk

Nagroda dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński jako dowód przyjęcia do "Klubu Milionerów 2009" Interrisk.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pamocy

Podziękowania dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za 17 mgnień niebywałej radości przekazanej podczas kolejnego Finału Orkiestry, za optymizm i wiarę w to co robimy, za siłę przyjaźni i miłości za zupełną darmochę, za serce jak na dłoni dla innych, którzy tego potrzebują.

Sie ma,
Jurek Owsiak i Przyjaciele 11 stycznia 2009.

InterRisk

Podziękwania dla AB Port Bartosz Salwiński Artura Żuliński za wyniki osiągnięte w 2008 r. oraz całokształt współpracy z Interrisk.
Petersburg, czerwiec 2009 roku.

PTU

Podziękowania dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za profesjonalną współpracę z Polskim Towarzystwem Ubezpieczeń S.A. oraz osiągnięcie w 2009 roku najlepszego wyniku sprzedaży ubezpieczeń PTU S.A w Warszawie.

PZU

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za zajęcie II miejsca w kategorii za największy przypis dla PZU S.A. w Warszawie oraz profesjonalizm w obsłudze w 2009 roku.

PZU

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za najlepsze wyniki sprzedaży w ubezpieczeniach komunikacyjnych  PZU oraz profesjonalizm w obsłudze w 2009 roku.

PZU

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za najlepsze wyniki sprzedaży w ubezpieczeniach komunikacyjnych  PZU skierowanych do Klienta Masowego oraz profesjonalizm w obsłudze w 2009 roku.

PZU

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za zajęcie II miejsca w kategorii za największy przypis składki PZU S.A. w Warszawie oraz profesjonalizm w obsłudze w 2009 roku.

Compensa

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za wysoką jakość współpracy oraz zaangażowanie i wkład włożony w rozwój Compensy Towarzystwa Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. 2009 r.

Polski Związek Motorowy TU - PZM

Dyplom uznania dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za zajęcie 1 miejsca w kategorii "najwyższy przypis skałdki w pierwszym roku działaności PZM TU S.A. Vienna Insurance Group" w 2008 roku.

InterRisk

Gratulacje dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za wyniki sprzedaży ubezpieczeń Interrisk w 2007 r.
Meksyk 11 maja 2008 r.

PZU

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za zajęcie 1 miejsca w kategorii "najlepszy sprzedawca PZU spośród agentów wileloosobowych w roku 2007"

CIGNA - InterRisk

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za zajęcie 3 miejsca w sprzedaży ubezpieczeń majątkowych CIGNA w 2006 roku.

PZU

Dyplom dla Bartosza Salwińskiego  w kategorii "najlepszy sprzedawca  PZU spośród agentów wieloosobowych" w 2006 roku.

Cigna - InterRisk

Podziękowanie dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za wybitne wyniki sprzedaży ubezpieczeń Interrisk w roku 2006.

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń PTU

Dyplom dla Artura Żulińskiego za najlepsze wyniki sprzedaży dla PTU w 2006 r. i dynamiczny rozwój firmy.

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń - PTU

Dyplom dla Bartosza Salwińskiego za najlepsze wyniki sprzedaży dla PTU w 2006 r. i dynamiczny rozwój firmy.

Warta

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za znakomite rezultaty osiągnięte w kategorii "najlepszy sprzedawca Warty".
Cypr 2006.

PZU

Dyplom dla Artura Żulińskiego za zajęcie 1 miejsca w kategorii "najlepszy sprzedawca PZU" w 2006 r.

Warta

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za zajęcie 1 miejsca w kategorii "najbardziej dynamiczny sprzedawca Warty w roku 2005"

Generali

Dyplom Uznania dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za wybitne wyniki sprzedaży ubezpieczeń Generali.

Warta

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za zajęcie 3 miejsca w kategorii "największy przypis dla Warty w 2005 roku"

Warta

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za 2 miejsca w kategorii "największy przypis w ubezpieczeniach komunikacyjnych Warty w 2005 roku"

Warta

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za zajęcie 1 miejsca w kategorii "najwyższa dynamika przypisu składki Warty 2005/2004"

PZU

Dyplom dla AB Port Bartosz Salwiński Artur Żuliński za bardzo dobre wyniki sprzedaży i uzyskanie największego przypisu składki PZU w 2004 roku.