Jesteś tutaj

Szybka zniżka

  • Banner promocje

W WARCIE 60% zniżki już po 3 latach bezpiecznej jazdy!

WARTA wprowadziła nowe, bardziej przyjazne zasady udzielania zniżek bezszkodowym kierowcom.

Już po 3 latach można otrzymać 60% zniżki z tytułu bonus malus.

Statystycznie, po 3 latach bezwypadkowej jazdy, kierowca może liczyć na 28,7% w OC i AC. Na maksymalne zniżki bonus-malus trzeba pracować 7 lat i 2 miesiące. W WARCIE każdy kierowca, który ukończył 30 lat, ma polisę OC co najmniej od 3 lat (u dowolnego ubezpieczyciela) i przez ten czas nie spowodował żadnego wypadku, otrzyma maksymalną - 60% zniżkę za bezszkodowość. Taką samą zniżkę dostanie w autocasco, jeśli w ostatnim roku nie korzystał z odszkodowania z tej polisy.

W przypadku bardziej doświadczonych kierowców, którzy ukończyli 35 lat, WARTA nie wymaga nawet indywidualnej historii ubezpieczenia OC. Aby w składce została uwzględniona maksymalna, 60% zniżka za bezszkodowość, wystarczy fakt, że kierowca nie był sprawcą wypadku w ciągu ostatnich 3 lat.

To najlepsza oferta dla osób, które od lat bezpiecznie korzystają z samochodów służbowych i nie mogą legitymować się historią własnego ubezpieczenia OC lub AC.

"Większość rozwiązań proponowanych przez firmy ubezpieczeniowe wynika z badań nad statystycznym klientem. WARTA wie, że każdy klient jest wyjątkowy, ma inne potrzeby i doświadczenie. Zauważyliśmy, że jeśli kierowca już od trzech lat korzysta bezszkodowo z pojazdu, znacząco rosną jego szansę na kontynuację tego doświadczenia w przyszłości. Szacujemy, że w Polsce ok. 8,5 mln takich kierowców korzysta bezpiecznie z dróg i do nich głównie adresujemy naszą ofertę" - mówi Paweł Szczęśniak, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów Komunikacyjnych w TUiR WARTA.

Dzięki współpracy z UFG, WARTA nie wymaga żadnych zaświadczeń dokumentujących bezszkodowość. Co ważne, nie jest to tylko okresowa promocja. Kierowca nabywa 60% zniżkę wg systemu bonus-malus i jeśli nie spowoduje szkód, zachowa do niej prawo przy zawieraniu polis komunikacyjnych w WARCIE w kolejnych latach.

Do grona bezpiecznych kierowców WARTA zaliczyła też rodziców dzieci do 12 lat i doświadczonych kierowców, którzy ukończyli 50 lat i mają samochody starsze niż 10 lat. Rodzice mogą liczyć na dodatkową - 5 % zniżkę, a starsi, bezpieczni kierowcy nawet do 30%.