Jesteś tutaj

Sprawdzenie OC sprawcy - Bezpłatny system umożliwiający sprawdzenie ubezpieczenia OC pojazdów prowadzony przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny

 

Miło nam poinformować o udostępnieniu bezpłatnego systemu sprawdzania ubezpieczenia OC pojazdów prowadzonego przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Dostępna dla każdego funkcja ma ogromne znaczenie w szczególności dla osób poszkodowanych w wypadkach, kiedy sprawca kolizji ucieknie, lub nie zechce okazać aktualnego ubezpieczenia OC. Z możliwości tej skorzystać mogą również przyszli nabywcy używanego pojazdu, chcacy mieć pewność że kupują samochód z ważnym ubezpieczeniem OC.

Aby sprawdzić czy dany pojazd posiada aktualne ubezpieczenie OC po kliknięciu w poniższy link należy podać jedynie 3 informacje: imię i nazwisko sprawdzającego, jego numer pesel oraz numer rejestracyjny pojazdu, który chcemy sprawdzić.
 

SPRAWDZENIE UBEZPIECZENIA OC W UFG - Ubezpieczniowym Funduszu Gwarancyjnym

 

Multiagencja ubezpieczeniowa AB Port jest partnerem 21 towarzystw ubezpieczeniowych, które za naszym pośrednictwem oferują ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe oraz osobowe. Kilkuletnie doświadczenie oraz specjalizacja w ubezpieczeniach komunikacyjnych pozwoliła nam przygotować wiele atrakcyjnych rozwiązań, które przekładają się na niższą składkę płaconą przez klienta.
 

Zapraszamy do skorzystania z kalkulatorów oraz wyliczenia w 20 sekund składki ubezpieczenia OC, AC lub pakietu OC+AC