Jesteś tutaj

Ubezpieczenie samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych oraz naczep


Znalezienie korzystnego cenowo i jednocześnie dobrego jakościowo ubezpieczenia pojazdów ciężarowych, ciągników sidłowych, naczep czy flot samochodów ciężarowych jest zadaniem trudnym i bardzo czasochłonnym.

Pójście „na łatwiznę” i kontynuacja dotychczasowej starej polisy może i jest wygodne, ale w większości przypadków kosztuje znacznie więcej niż powinno. Ubezpieczyciele podnoszą ceny polis, czasami nawet kilka razy w ciągu roku. Dodatkowo, oferty różnych towarzystw dla tego samego kierowcy, firmy czy floty pojazdów coraz mocniej się różnią, tak pod względem cen jak i zakresów polis.

By zaoszczędzić czas i pieniądze naszych klientów wykorzystujemy fakt bycia „na bieżąco ze wszelkimi zmianami”. Wyszukujemy najlepszych w danej chwili ofert ubezpieczenia na rynku, a w przypadku flot samochodów ciężarowych, czy ubezpieczenia ciągników siodłowych oraz naczep większej wartości często występujemy w imieniu klienta bezpośrednio do towarzystw ubezpieczeniowych celem wynegocjowania i otrzymania oferty z reguły korzystniejszej od standardowej, ogólno dostępnej.

Jak dotąd z naszego doświadczenia i wiedzy korzysta kilka tysięcy firm, duża część z nich kolejny rok z rzędu, choć niekoniecznie w tym samym towarzystwie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.